nowosciPromocjeMiniW naszym Instytucie Kosmetycznym rozważnie korzystamy z aparatury, widząc w niej przede wszystkim urządzenia, które powinny wspomagać naturalne mechanizmy regeneracyjne skóry, a nie zastępować w inwazyjny sposób codzienną, regularną pielęgnację. Dlatego nasze zabiegi są bezpieczne i nie niosą ryzyka niepowodzenia.

 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (5 zabiegów  + 1 gratis)

Wyjątkowe rozwiązanie z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej.
Intensywne działanie i pełne bezpieczeństwo.

Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu!

Mezoterapia mikroigłowa przeprowadzana jest w oparciu o linię pielęgnacyjną DR BABOR MICRO CELLULAR - specjalistyczne produkty, które zapewniają skórze optymalną pielęgnację w trakcie i po zabiegu z aparaturą kosmetyczną. Dzięki kosmetykom MICRO CELLULAR efekty zabiegu są bardziej spektakularne i długotrwałe.

W rozbudowanej wersji zabiegu koncentrujemy szczególną uwagę na liniach głębokich zmarszczek. Stosujemy dodatkową głowicę i specjalnie do tego celu przystosowane mikroigły, dzięki którym możliwe jest niezwykle precyzyjne nakłuwanie linii zmarszczek. Takie działanie pozwala w sposób ukierunkowany pobudzić do regeneracji wybrane partie skóry i wprowadzić składniki aktywne dokładnie w te miejsca, gdzie zmarszczki są najbardziej widoczne.

POWER LIFT - wersja podstawowa 90 min. 320 zł
POWER LIFT XS - wersja rozbudowana 120 min. 380 zł

 

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczny sposób na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry, bez ryzyka zaburzenia jej podstawowych funkcji. Mechaniczna stymulacja o trzech różnych stopniach nasilenia pobudza receptory skóry, poprawia krążenie oraz aktywizuje procesy regeneracyjne. Pod wpływem jej działania znoszona jest bariera naskórkowa, dzięki temu skoncentrowane substancje czynne wnikają głębiej. Co ważne, daje to możliwość wyjątkowo intensywnej pielęgnacji nie tylko podczas zabiegu, ale także w domu jeszcze przez następne cztery doby po zabiegu.

Mikronakłucie odbywa się za pomocą jednorazowej, sterylnej głowicy z mikroigłami. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym mikroigły zostały wykonane z niezwykle wytrzymałego stopu plastiku, co powoduje, że mechaniczna stymulacja jest bezpieczna, nie niesie z sobą ryzyka naruszenia naczyń krwionośnych oraz minimalizuje ryzyko alergii. Ponadto zabieg nie jest bolesny, jak to bywa w przypadku igieł ze stali.

Niezwykle precyzyjna praca głowicy pozwala na dokładne uderzenia mikroigłami w dno nawet bardzo niewielkiej zmarszczki, co odgrywa znaczącą rolę w zabiegach przeprowadzanych w okolicach oczu i ust.

Zabieg polecany do skóry każdego typu, szczególnie:

 • ze skłonnością do zmarszczek, bruzd, linii mimicznych, utraty elastyczności
 • nadwyrężonej, zmęczonej
 • o rozszerzonych porach, z bliznami (po trądziku)

 

Główne zalety zabiegu:

 • spłycenie linii zmarszczek
 • korekta owalu twarzy
 • wygładzenie struktury naskórka
 • zwiększenie wchłanialności substancji czynnych
 • pobudzenie procesów regeneracji skóry
 • stymulacja procesów wytwarzania kolagenu i elastyny
 • poprawa kolorytu skóry
 • poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego
 • oczyszczenie skóry z toksyn

Najlepsze rezultaty gwarantuje seria 4-8 zabiegów, z częstotliwością jednego zabiegu w tygodniu. Dobre efekty można również osiągnąć wykonując mezoterapię raz w miesiącu, jako stały element pielęgnacji.

 

IONTO LIFT®BF

Elektrostymulacja wybranych partii twarzy.

Naturalne procesy starzenia powodują spowolnienie procesów skórnej przemiany materii, zwiotczenie mięśni i tkanek. Skóra traci elastyczność, co w efekcie prowadzi do powstawania zmarszczek.

Intensywna elektrostymulacja wybranych partii twarzy aparatem IONTO LIFT®BF to zabieg pozwalający przywrócić skórze dawną gładkość i jędrność. Skutecznie usprawnia komórkową przemianę materii, zwiększa jędrność, napięcie skóry oraz mięśni. Poprawie ulega kontur i owal twarzy.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się serię 6-10 zabiegów, przeprowadzanych co najmniej 1 raz w tygodniu. Każdy zabieg elektrostymulacji połączony jest z zabiegiem pielęgnacyjnym, który wzmocni efekt kuracji.

IONTO LIFT®BF + PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA
Wyjątkowa pielęgnacja spełniająca wszystkie wymagania cery suchej. Innowacyjny kompleks substancji czynnych z kwasem hialuronowym głęboko i długotrwale nawilża skórę i przywraca jej jędrność i elastyczność.

Czas trwania: 60 min

140 zł

IONTO LIFT®BF + PIELĘGNACJA REGENERUJĄCA
Propozycja zabiegu wzmacniającego i modelującego kontury twarzy. Zapewnia widoczne odmłodzenie skóry. Aktywizuje naturalne funkcje skóry wspierając jej regenerację, intensywnie wygładzając oraz zwiększając jej elastyczność. Zmarszczki zostają wyraźnie zredukowane, skóra jest napięta, zyskuje jędrność i młodzieńczy wygląd.

Czas trwania: 60 min

170 zł